ASCO-nun “TransCaspian/Translogistica 2019” sərgisindəki stendi xüsusi sertifikata layiq görülüb
Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən XVIII Xəzər Beynəlxalq Nəqliyyat, Tranzit və Logistika (“TransCaspian/Translogistica 2019”) sərgisi başa çatıb.
Sərginin yekununda “Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC-nin stendi “The best corporate style reflection” sertifikatına layiq görülüb.
Qeyd edək ki, builki sərgiyə “Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” QSC  ilk dəfə olaraq ASCO brendi adı altında qatılıb. Stenddə son illər ASCO-nun donanmalarının müasirləşdirilməsi istiqamətində görülən tədbirlər və gələcək layihələr haqqında ziyarətçilərə ətraflı məlumat verilib. Bununla yanaşı, burada şirkətin fəaliyyətini əks etdirən müxtəlif çap məhsulları, foto və videoçarxlar nümayiş olunub. Bu səbəbdən stend həm yerli, həm də xarici ziyarətçilərdə xüsusi maraq yaradıb.

Стенд ASCO на выставке “TransCaspian/Translogistica 2019” удостоен специального сертификата
Завершила работу проходящая в «Баку Экспо Центре» XVIII Каспийская Международная Выставка «Транспорт, Транзит и Логистика» (“TransCaspian/Translogistica 2019”).
В завершении выставки стенд ЗАО «Азербайджанское Каспийское Морское Пароходство» был удостоен сертификата “The best corporate style reflection” (за лучший корпоративный стиль).
Отметим, что на нынешней выставке ЗАО «Азербайджанское Каспийское Морское Пароходство» впервые представлено под собственным стендом ASCO. На стенде посетителям представлена подробная информация о мерах, осуществляемых за последние годы в целях обновления флота ASCO, и о будущих проектах. Кроме этого, здесь посетителям были представлены различные печатные продукции, а также фото-материалы и видеоролики, отражающие деятельность компании. В этой связи отмечается высокая посещаемость стенда как местными, так и иностранными посетителями.